Kategoria: Pugnae

Cud Jarosława i zestrzelenie na Ukrainie

"Rolą przypisaną Polakom będzie odsiecz Kijowska, która jednak nie ma się skończyć  na Majdanie, ale na murach Kremla – tak to już można sobie wyobrazić: Polski żołnierz zawodowy rozpędzi się na Kijów, ale zatrzyma się dopiero na Kremlu, na jego murach.  Mury te  zdobędzie,  profesjonalnie zastrzeli Putina, ale potem skromnie, znając swoje miejsce w szeregu, poprosi żyda o to, aby to on, spadkobierca Starego Testamentu, wbił głowę prezydenta Rosji na oszczep i pokazał światu twarz tej zabitej bestii. Tym Dawidem od pokazywania głowy Włodzimierza Putina na kiju będzie weteran izraelski. Będzie to osobnik godny i szybko zjawi się Kremlu, jego adres jest znany polskiemu MSZ  w Warszawie, gdyż jest również i polskim weteranem, to jeden z tych żydów, którzy  strzelali polskim bohaterom wojennym w tył głowy, a teraz Polska płaci mu rentę."

Aleksandr Dugin: Eurazja w wojnie sieciowej. Eurazjatycka sieć w przeddzień roku 2015
Kategoria: NWO

Aleksandr Dugin: Eurazja w wojnie sieciowej. Eurazjatycka sieć w przeddzień roku 2015

Cała prawda o Czarnej Międzynarodówce i agentach KGB

Przyczyną napisania tego tekstu jest odezwa Władimira Putina do Rady Bezpieczeństwa FR i jednoczesne zatwierdzenie antyrosyjskiej rezolucji 758 w kongresie USA, komentując którą Hillary Clinton otwarcie oświadczyła, że „USA rozpoczyna wojnę informacyjną z Rosją” a kongresmen Eliot Engel dodał: „Nastał czas przyznać, że Rosja pod przywództwem Władimira Putina zagraża europejskiej niezależności i interesom USA w tym regionie”.

×

Uwaga

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Editors-xtd

These plugins are the buttons found beneath your editor. They only run when an editor plugin runs.

Default on:

  • Editor Button: Image Help
  • Editor Button: Readmore Help
  • Editor Button: Page Break Help
  • Editor Button: Article Help

Default off:

  • None