Szanowni Biskupi Polski!
Pseudopapież Bergoglio podjął wiele kroków, którymi zburzył same fundamenty Kościoła Katolickiego. Jest nieważnym papieżem.
Środki masowego przekazu ogłosiły, że w piątek 21 maja 2021 r. Bergoglio oficjalnie ogłosił nowy proces synodalny. Potrwa dwa lata i będzie podzielony na trzy etapy. Etap diecezjalny rozpocznie Bergoglio w Watykanie w dniach 9-10 października 2021 r., a od 17 października odbędzie się w poszczególnych diecezjach. Proces będzie sprowadzany przez dwa Instrumentum Laboris i zakończy się w październiku 2023 roku. To zakończy istnienie Kościoła Katolickiego jako takiego, ponieważ papiestwo zostanie oficjalnie zniesione.
Szanowni Biskupi Polski! Jest dla was jasne, że ta droga synodalna ma na celu likwidację instytucji papiestwa. Bergoglio moralnie skompromitował papiestwo herezjami, a teraz zaczął już likwidować i samą instytucję papiestwa. Tak więc to już jest koniec Kościoła Katolickiego w Polsce i gdzie indziej. Według Bergoglia i jego lokajów katolicyzm będzie tylko przeszłością.