Dziwaczny moment, w którym Trump oświadcza, że wiatraki „nas zabijają”
"Dziwaczny moment,..." - straszne, Trump zwariował, - "...wiatraki „nas zabijają”..." - a kasa...?
- przecież wszystkie idiotki w kompradorii hitlerowca Donalda Tuska wiedzą,
że wiatraki dają prąd za darmo.
To nawet wtedy, kiedy nie wieje wiatr, bo wtedy wiatraki te można podłączyć do prądu i też będą się kręcić, produkować ekoprąd,
który korzystanie sprzedamy niemcom.
Sprzedamy za darmo, bo miłosierdzie oznacza dawać, sprzedawać bez pieniędzy.
Niemcy bowiem, chcą mieć w ścianie prąd ekologiczny, prąd z polin. To ważne, aby ten prąd był ekologiczny,
bo w ramach pokuty za II WS w Polsce, hitlerowcy emeryci chcą mieć czyste ciepło w swoich domach.
To ważne, bo pamięć kominów obozowych przykro przymiotna im to, że palili Polakami w piecach krematoryjnych,
a tamte kominy nie miały filtrów ekologicznych, gdyż Simens nie zdążył tego sprzedać Polakom, jeszcze przed włożeniem nas Polaków do tych pieców.
- Trauma.
Niech redakcja https://www.yahoo.com/ urządzi w Berlinie seminarium naukowe, z gośćmi z polin, głównymi wykładowcami będą:
- ministry Paulina Hennig-Kloska i Urszula Sara Zielińska, a ukoronowaniem będzie nowa gwiazda ENERGII Miłosz Motyka,
który wygłosi wykład nt. utylizacji wiatraków, tzn., stwierdzi, że utylizacja jest niepotrzeba,
bo Polska przyjmie cały złom z niemiec i zapłaci jak za nowe.
Red. Gazeta Warszawska
+
Prezydent Donald Trump w niedzielę wpadł w szał wygłaszania krytyki wiatraków, powtarzając szereg nieprawdziwych informacji na temat jego najmniej ulubionego źródła energii.
Trump zaczął podkreślać rzekomą przewagę USA nad Europą podczas rozmowy z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen, która zakończyła się dziwaczną tyradą przeciwko wiatrakom.
„I druga rzecz, którą mówię Europie: nie pozwolimy na budowę wiatraka w Stanach Zjednoczonych, bo to nas zabija” – powiedział Trump. „Niszczą piękno naszych krajobrazów, naszych dolin, naszych pięknych równin – nie mówię o samolotach, mówię o pięknych równinach ”.
Merz: jestem wdzięczny Polsce za kontrole granic
"Merz podkreślał...– Dlatego będziemy się angażować w ochronę zewnętrznych granic europejskich
i nie pozostawimy tego tylko tym, którzy mają te granice na swoim terytorium – zaznaczał."
Bezczelność tego hitlerowskiego furmana przechodzi ludzkie pojęcie.
Polska jednak mu na to pozwala - tak rzekomy rząd, jak i rzekoma opozycja.
Mało kto wie, że Merz jest byłym dyrektorem żydowskiego koncernu BlackRock
"Zasiadał w zarządach wielu firm, w tym BlackRock Niemcy"