"Dziwaczny moment,..." - straszne, Trump zwariował, - "...wiatraki „nas zabijają”..." - a kasa...?
- przecież wszystkie idiotki w kompradorii hitlerowca Donalda Tuska wiedzą,
że wiatraki dają prąd za darmo. 
To nawet wtedy, kiedy nie wieje wiatr, bo wtedy wiatraki te można podłączyć do prądu i też będą się kręcić, produkować ekoprąd,
który korzystanie sprzedamy niemcom.
Sprzedamy za darmo, bo miłosierdzie oznacza dawać, sprzedawać bez pieniędzy.

Niemcy bowiem, chcą mieć w ścianie prąd ekologiczny, prąd z polin. To ważne, aby ten prąd był ekologiczny,
bo w ramach pokuty za II WS w Polsce, hitlerowcy emeryci chcą mieć czyste ciepło w swoich domach.
To ważne, bo pamięć kominów obozowych przykro przymiotna im to, że palili Polakami w piecach krematoryjnych,
a tamte kominy nie miały filtrów ekologicznych, gdyż Simens nie zdążył tego sprzedać Polakom, jeszcze przed włożeniem nas Polaków do tych pieców.

 - Trauma.

   Niech redakcja https://www.yahoo.com/ urządzi w Berlinie seminarium naukowe, z gośćmi z polin, głównymi wykładowcami będą:
   - ministry Paulina Hennig-Kloska i Urszula Sara Zielińska, a ukoronowaniem będzie nowa gwiazda ENERGII Miłosz Motyka,
który wygłosi wykład nt. utylizacji wiatraków, tzn., stwierdzi, że utylizacja jest niepotrzeba,
bo Polska przyjmie cały złom z niemiec i zapłaci jak za nowe.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

Erkki Forster
 
Przewiń w górę, aby przywrócić widok domyślny.

Prezydent Donald Trump w niedzielę wpadł w szał wygłaszania krytyki wiatraków, powtarzając szereg nieprawdziwych informacji na temat jego najmniej ulubionego źródła energii.

Trump zaczął podkreślać rzekomą przewagę USA nad Europą podczas rozmowy z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen, która zakończyła się dziwaczną tyradą przeciwko wiatrakom.

„I druga rzecz, którą mówię Europie: nie pozwolimy na budowę wiatraka w Stanach Zjednoczonych, bo to nas zabija” – powiedział Trump. „Niszczą piękno naszych krajobrazów, naszych dolin, naszych pięknych równin – nie mówię o samolotach, mówię o pięknych  równinach ”.

Read more ...

"Merz podkreślał...– Dlatego będziemy się angażować w ochronę zewnętrznych granic europejskich

i nie pozostawimy tego tylko tym, którzy mają te granice na swoim terytorium – zaznaczał."

Bezczelność tego hitlerowskiego furmana przechodzi ludzkie pojęcie.
Polska jednak mu na to pozwala - tak rzekomy rząd, jak i rzekoma opozycja.
Mało kto wie, że Merz jest byłym dyrektorem żydowskiego koncernu BlackRock

 

"Zasiadał w zarządach wielu firm, w tym BlackRock Niemcy"

Read more ...

Wygląda to jak jakaś farsa.

Sędzia ewentualnie mogła zaakceptować wezwanie do prokuratury, ale nigdy nie wolno jej było tam wysiadywać i odpowiadać na pytania.

Wystarczyła jedna odpowiedz: NIE DOTYCZY!

  - i wyjść.

Jeśli prokurator miał podstawy, to powinien wezwać policje i osadzić ją w areszcie.

   - Nie żałuj świni swobody.

Polacy zasługują na te koszmar:

    ten babiniec, ci intelektualiści, święci ratujący żydów, unijni entuzjaści, obrońcy wukrainu  etc. - Koszmar to jest niewątpliwe.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

 

 

Sędzia Sądu Najwyższego Maria Szczepaniec represjonowana za słowa skierowane do ministra Adama Bodnara! Jak ustalił portal Niezalezna.pl, już w dniu posiedzenia SN ws. ważności wyborów prezydenckich, dostała wezwanie z Prokuratury Krajowej. Wczoraj odbyło się przesłuchanie. "To były cztery godziny brutalnych, opresyjnych ataków” – mówi Niezalezna.pl s. Szczepaniec. - "Jestem prawnikiem i dam sobie radę w takich sytuacjach, ale mocno poruszył mnie sposób przeprowadzenie przesłuchania. Teraz wiem, co mogła czuć Barbara Skrzypek”.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   832 Views
  Kot Morski — O ile mi wiadomo, polski sędzia cieszy się immunitetem zupełnym, co m. in. skutkuje tak, że nie można sędziemu postawić zarzutów, skierować przeciw sędziemu powództwa do sądu, etc. Ja na miejscu sędzi Szczepaniec nie fatygowałbym się w ogóle na owo „przesłuchanie”, bowiem Prokur......
  1.   2 Comment
  2.   832 Views
  Annimars — Węgry: premier V. Orban określił Ukrainę jako „wroga” swojego kraju https://www.radiomaryja.pl/informacje/wegry-premier-v-orban-okreslil-ukraine-jako-wroga-swojego-kraju/......
  Annimars — Orbán z wizytą u Putina. „Nie poddajemy się zewnętrznej presji” https://euractiv.pl/section/polityka-zagraniczna-ue/news/orban-z-wizyta-u-putina-nie-poddajemy-sie-zewnetrznej-presji......

"Portal wskazuje, że Bodnar w dowództwie został szefem Inspektoratu Systemów Bezzałogowych, czyli jego rolą jest wdrażanie dronów i systemów antydronowych w wojsku. Szybko zorientowano się jednak, że o bezzałogowcach nie ma pojęcia. - To jest mądry gość, ale z dronami ma tyle wspólnego, co ja z baletem - mówi Onetowi jeden z oficerów."

   I tak ma być, Bodnar (generał) sprowadzi za to ukraińców z praktyką dronową i to będzie używane do ludobójstwa na Polakach.
W końcu drony to nie tylko coś radosnego, co bombarduje Moskwę, a co jest satysfakcją dla polaczków.
 
DRON, to ogólne pojęcie: drobna kołowego, wodnego… etc.
Taki dron wszechstronny, np. na elektrycznej hulajnodze, podjedzie cicho do ofiary,
podrzuci granat na ulicy jakiemuś właśnie antysemicie czy rusofilowi i odjedzie,
zaraz dalej podleci do hulajnogi inny dron-helikopter, zabierze tego drona z hulajnogi
i ucieknie, i nie ma żadnych dowodów, ale trup jest.
Tak, podobnie, było w Przewodowie:
            „Eksplozja rakiety w Przewodowie – eksplozja[1], która miała miejsce 15 listopada 2022 roku”
To nie jest prawda, siła rażenia była zbyt mała, aby była to rakieta Putina, to byłby absurd techniczny.
Trajektoria pocisku była pionowa, a nie pozioma. Faktycznie, był to ładunek grantu ręcznego lub moździerzowego,
zrzucony celne z drona helikoptera na dwóch Polaków, tak aby ich zabić.
Zrobili to albo ukraińcy z Kijowa, albo też i sam Putin — o ile miał w tym swój cel,
albo rządowi kompradorzy z warsiawy — Morawiecki (premier tej żydowskiej szajki).
            Bodar w wojsku, Bodar w sądzie, Bodnar w policji, Bodnar …etc. – a Polacy na wczasach.
 
Nawrockiemu dajemy 30 dni na wszczęcie walk zbrojnych przeciwko kompradorom warsiawskim,
żadnych dyskusji, żadnego uśmiechania się i proponowanie Tuskowi współpracy.
Wojna!
 
Strajk generalny. Marsz na Warszawę po władzę dla Narodu.
Kompradorom, Kara śmierci: TU i TERAZ.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

W armii wrze po decyzjach o nominacjach. Awanse generalskie otrzymali m.in. syn gen. Mieczysława Bieńka, doradcy ministra obrony narodowej Władysława Kosiniaka-Kamysza, a także Mirosław Bodnar, prywatnie brat ministra sprawiedliwości Adama Bodnara. Z kolei na czele jednego z funduszy wojskowych stanął zięć Andrzeja Dudy - podaje Onet.

Read more ...
  1.   20 Comment
  2.   1235 Views
  Trezor Wallet — Trezor Wallet remains a leading choice for cryptocurrency enthusiasts seeking top-tier security, ease of use, and reliable asset management. By storing private keys offline and offering advanced protection features, Trezor Wallet helps users safeguard their digital investments with confidence. http......
  Roy Roylinnaaeee — Securing your Leo Wallet is essential to protect your cryptocurrency assets from theft, unauthorized access, and online scams. Whether you are a new user or an experienced crypto investor, following security best practices can significantly reduce the risk of losing your funds. Here are some importa......
  Cardano Staking — https://sites.google.com/crytostaking.com/cardano-staking/home Cardano Staking is a proof-of-stake (PoS) mechanism where ADA holders delegate their tokens to stake pools to help secure the network and validate transactions. In return, users earn regular staking rewards without needing to lock their ......