Parafie mają racje, że nie chcą odczytywać tego haniebnego listu napisanego przez żydów z episkopatu.

List całkowicie po żydowsku odwraca uwagę od istoty problemu. Źródłem zła jest Sobór Watykański II, który doprowadził do demoralizacji, a co ma swoje źródło w porzuceniu doktryny katolickiej przez Watykan. Watykan to siedlisko antychrystów emanujących zło w kościołach lokalnych.
List opluwa Kościół Święty, jest niesprawiedliwy, nierzeczowy, niesmaczny i nie powinien być ogłaszany podczas mszy — bo gorszy małe dzieci.

Czekamy, kiedy zbuntowany czarny kler weźmie sprawę w swoje ręce i wypędzi żydów z episkopatu.
Pierwszy na taczkę: antyprymas Wojciech Polak.

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Nie ma słów, aby wyrazić nasz wstyd z powodu skandali seksualnych z udziałem duchownych. Są one powodem wielkiego zgorszenia i domagają się całkowitego potępienia, a także wyciągnięcia surowych konsekwencji wobec przestępców, oraz wobec osób skrywających takie czyny – napisali biskupi zebrani na posiedzeniu Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski.

„Przyznajemy, że jako pasterze Kościoła nie uczyniliśmy wszystkiego, aby zapobiec krzywdom” – napisali biskupi do wiernych w liście przeznaczonym do odczytania w kościołach w niedzielę 26 maja.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1809 Views
  Maria Flis — "Panie Jezu czy dzisiejszy list Episkopatu to zgorszenie maluczkich? - Nie jest zgorszeniem, ale gorszy. Wszyscy z ust polskiego Kościoła w kościele mogli o tym usłyszeć i także dzieci. To jeszcze zmniejszy ich zaufanie do Kościoła i księży. List ten został celowo tak skonstruowany jak zo......

Czy Episkopat dokonał dzieła, o którym środowiska LGBT mogły tylko pomarzyć. Dzieci na Mszy Świętej niedzielnej słuchając Listu Episkopatu zyskają nową świadomość, że księża molestują seksualnie dzieci i zapewne wiele z nich dowie się tego od własnego duszpasterza.

Co młodsze dzieci mogą zapytać mamusię po Mszy w domu, co to znaczy być wykorzystywanym seksualnie przez duchownych?

Read more ...

“Chcesz być kardynałem musisz być pedałem” twierdzi ks.Isakowicz

Ks. Isakowicz-Zaleski: W Kościele jest lobby homoseksualne. To jest temat tabu

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta

– Homoseksualizm jest w Kościele tematem tabu. To rezultat sytuacji w jakiej znalazło się środowisko księży rzymskokatolickich. Kościół powinien otworzyć się na święcenie "viri probati", czyli sprawdzonych żonatych mężczyzn, jak to miało miejsce w pierwszych wiekach. Celibat sprawia, że homoseksualiści mają większe wpływy wśród duchowny rzymskokatolickich. W Kościele jest lobby homoseksualne, które czasami decyduje o nominacjach. To lobby wpływa na decyzje kto zostanie ważnym urzędnikiem w Kościele i kto awansuje. Bez wsparcia lobby homoseksualnego awanse w niektórych strukturach kościelnych są bardzo trudne. Kościół potrzebuje debaty i reform – powiedział w pierwszej części wywiadu dla Onetu ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   2932 Views
  Maria Flis — "List ten został celowo tak skonstruowany jak został. Dodatkowo odniesienie się polskich biskupów do tego bardzo rzadkiego przestępstwa u polskich duchownych, ze względu na film jest czymś niebywałym. Stawia to biskupów polskich nie jako pasterzy mających mieć w sobie godność i mężów......

+++

Konferencja pedofilska – żydy „…w owczej skórze”.

Konferencja pedofilska w Krakowie  atakiem żydowskiej hierarchii na Kościół Święty.

Na dniach zebrały się w Krakowie żydy, dla niepoznaki, przebrane za biskupów katolickich.  Obradują  one nad „grzechami Kościoła” i gorliwie  biją się Jego, a nie własne piersi. Konferencja pedofilska w Krakowie – mieście posoborowego świętego Jana Pawła II – to  bez wątpienia pewne novum w zbrodni bicia się w piersi. Tym razem nie chodzi już o zbrodnie Kościoła Świętego przeciw żydom, ale przeciw dzieciom.  „Pedofilia” to kolejny projekt żydowski poniżania i zniewalania Kościoła Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

Read more ...