Rzym. Na ostatnim spotkaniu modlitwy o pokój w Ziemi Świętej ma imam w Watykanie do “zwycięstwa nad niewiernymi” modlił się (zdjęcia). Dziennikarz Hamed Abdel-Samad, który płynnie mówi po arabsku, w przeciwieństwie do naiwnych zrób gooders całym świecie idealnym, a zwłaszcza ideologii wielokulturowości Koran wie najlepiej, pisze na swojej stronie na Facebooku : “W ogrodzie Watykanu decyduje muzułmaninem Duchowe jego modlitwa z wersetu: Niech Bóg pomoże nam do zwycięstwa nad niewiernymi! Wzywam, że modlitwa o pokój! “
Żydowskie bydło w episkopacie
"Ogromy ból". Rzecznik Episkopatu o profanacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej
+
Ach - jak to boli tych bandziorów.
...........................................
A co na to Karol Wadowitz Santo Subito? Czy on już się wypowiedział, że antysemityzm jest grzechem?
To przecież właśnie JPII jest sprawcą tego wszystkiego. Czy Polacy to pojmują?
Red. Gazeta Warszawska