1.   1 Comment
  2.   2565 Views
  Jnbbbb — POWIESIĆ S K U R W Y S Y N A scholza i jemu podobnych PSYCHOPATÓW.!!!!...

By Guy Boulianne

29 i 30 listopada otrzymałem e-mail od jednego z moich kontaktów na VKontakte,  Gérarda Luçona . Napisał do mnie: 

„Wysłałem ci wiadomość na VK śledztwo prowadzone przez rumuńskiego dziennikarza Adriana Onciu, w którym ujawnia on sprawę kontraktu„ Ursula von der Leyen - Pfizer ”. Przetłumaczyliśmy tę ankietę na francuski i angielski, to tak, jakbyśmy powiedzieli „ciężki”.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   2808 Views
  Maria Flis — Co to za bełkot? Wywalili ją wreszcie ze stanowiska i aresztowali? I co to za afera z tym logowaniem się do Gazety co komentarz! ???...

Zbychu Ziobro pisze list do żydówki Ursula von der Leyen.
Zbychu jest tak zajęty obowiązkami ministerialnymi, że mimo upływu tylu lat nie zauważył, że jest i Prokuratorem Generalnym.
Jako prokurator powinien już w pierwszych stu dniach swojego urzędowania wszcząć postępowania prokuratorskie wobec czołowych politruków brukselskich prowadzących otwartą, a nielegalną wojnę z Polską, a co przekłada się na miliardowe straty finansowe. Trzeba by zacząć od bredni Komisji Weneckiej, a potem sięgnąć po te rzekome trybunały TSUE. Trzeba by wezwać na przesłuchanie nie tylko Timmermans'a, Juncker’sa, Merkel czy podobne, ale i przesłuchać Kaczyńskiego, jak i Tuska. To są wszystko żydowscy przestępcy solidarnie wykrwawiający Polskę, jedni jako atakujący, a drudzy jako obrońcy.

Read more ...

Tak szmondacka Norwegia z równie szmondacką armią, która nie potrafiłaby zwyciężyć w walce z choćby z kibicami Znicz Pruszków, woli kontrolować swoją obronę samodzielnie, a nie za pomocą chłopców z NATO.

Norwegia bardzo dobrze wie, że ani NATO, ani Ameryka nie przyjdzie nikomu z pomocą w przypadku konfliktu z Rosją. Bo sojusz ten nie jest od umierania za frajerów.

No, ale to jest Norwegia. Polskojęzyczni doktrynerzy wojenni z warsiawy gorliwie i ufnie budują „wschodnią flankę NATO", bo sama Polska nie da rady.

 
Red. Gazeta Warszawska
 
+
 
 

Press TV: Norwegia, członek NATO, wezwała sojusz wojskowy pod przywództwem USA do trzymania się z dala od obszaru przygranicznego w pobliżu Rosji, mówiąc, że własne siły zbrojne kraju zajmą się strategicznym regionem.

Read more ...

To wojna psychologiczna, którą przeciwko Polsce — z ramienia żydostwa — toczy PiS.
Bo ta pasywna postawa uzbrojonych polskich żołnierzy, bezczynnie stojących z bronią u nogi tym jest.


Pisaliśmy wielokrotnie, że wojsko (WP) powinno otwierać ogień — bez ostrzeżenia — wobec wszystkich tych, którzy z białoruskiej strony dotykają jedynie polskich zasieków.
A po polskiej stronie suka Ochojska już dawno powinna być skatowana i zamknięta w obozie pracy.
Jeżeli się tego nie robi, a żołnierzom (jarmark w Kielcach) wysyła jedynie kartki świąteczne o charakterze graficznym poprawności politycznej, to niszczy się morale tej armii. Zła obrona jest gorsza niż żadna.

Tu rzucono kamień, a co będzie jak rzucą granat?

Red. Gazeta Warszawska

+

Na odcinku ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Czeremsze na Podlasiu w nocy z soboty na niedzielę doszło do kolejnej próby siłowego forsowania granicy przez migrantów. Jak poinformowała SG, ucierpiał jeden żołnierz Wojska Polskiego, który został trafiony kamieniem w twarz. Pomocy przedmedycznej udzielono mu na miejscu.

Liczba wniosków o azyl w Niemczech gwałtownie wzrosła. W listopadzie złożono 16 520 wniosków wstępnych – informuje „Die Welt”.

Rzeczniczka Straży Granicznej Anna Michalska w rozmowie z portalem tvp.info przekazała, że do zdarzenia doszło po północy w okolicach Czeremchy. 55 osób próbowało przejść granicę.

Read more ...

przez Cesare Sacchetti

Jest człowiek, który w tej chwili przeraża hierarchię antykatolickiego kościoła Bergoglio. Ten człowiek był obiektem straszliwych i złych ataków ze strony mediów głównego nurtu. Próbowali go oczernić i przedstawić jako przestępcę lub kogoś, kto naraża społeczeństwo na wielkie niebezpieczeństwo. Tym człowiekiem jest arcybiskup Viganò. Jego Ekscelencja stał się jak gwiazda polarna nadziei dla tych katolików, a nawet niewierzących, którzy pragną sprawiedliwości i zdrowego rozsądku w tym odwróconym świecie. Viganò mówił spokojnie, ale jego łagodny głos przeraził potężnych ludzi na świecie. Viganò ujawnił Wielki Reset i plan zniszczenia ludzkości. Wyraźnie potępił przenikanie masonerii do społeczeństwa i Kościoła.

Innymi słowy, Viganò jest winny tego, że powiedział prawdę jak pokorny pastor Boży. W tym wywiadzie, którego udzielił nam Jego Ekscelencja, po raz kolejny mówi nam, w jakim okresie historycznym żyjemy. Pociesza nas również, przypominając nam, że bycie prześladowanym za kochanie Boga i posiadanie Wiary jest największym zaszczytem, ​​jaki możemy mieć. Pewnie dlatego tak wielu ludzi patrzy na tego człowieka w tym historycznym okresie. Jest jednym z niewielu pastorów, którzy potrafią po prostu przemówić do serc zwykłych ludzi. Tutaj możesz znaleźć jego słowa skierowane do każdego z nas”.

Read more ...