Syniverse , firma obsługująca miliardy wiadomości tekstowych od operatorów komórkowych, po cichu przyznała podczas składania wniosku z 27 września w amerykańskiej Komisji Bezpieczeństwa i Wymiany, że jej baza danych była hackowana przez 5 lat.

Firma dowiedziała się o incydencie 1 maja 2021 r. i natychmiast przeprowadziła dochodzenie. Wyniki śledztwa wykazały, że nieuprawniony dostęp trwa od maja 2016 roku.

Oto fragment jego zgłoszenia w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (strona 69):

Read more ...

Dom Dziennikarza.
Foksal 3/5, 00-366 Warszawa

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na całą Polskę i Świat (tłumaczenie ang-pol i pol - ang).
Powstaną materiały w post-produkcji filmowej i przekazy pisemne.
Pozyskane informacje mogą i powinny być niezwykle użyteczne w pracach Parlamentarzysty.

Agenda przewiduje:
12:00 - 14:30
12 minutowe referaty i 2 min. koreferaty Prelegentów (Prawnicy i Lekarze polscy + 3 Cudzoziemców)
14:40 - 15:30 => Zakończenie
Pytania z sali, gdzie w pierwszej kolejności zostaną zadane przez obecnych:
1. Parlamentarzystów
2. Członków Rządu
3. Samorządowców
4. Dziennikarzy
5. Przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Read more ...

Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo "zdrowie to prywatna sprawa"; sprzedają przy okazji książki w rodzaju "Protokoły mędrców pandemii". Oczywiście sami doskonale wiedzą że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe... Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu...

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   2503 Views
  Maria Flis — A co to Srod? Może literówka, powinno być Srom?...
  Maria Flis — A my wiemy na pewno, że goje i szabesgoje wyszczepieni wymrą szybko, szybciej i jak najszybciej na syf poszczepienny, zarażając po drodze tych, co się z nimi zetkną, ale Bóg ich ochroni....

 

To żaden skandal. To te antypolskie władze w Warszawie są skandalem, które raz: dopuszczają prawa do prowadzenia polityki rozbicia dzielnicowego, to przez byle mendę jak np. ta Aleksandra Dulkiewicz, dwa: tolerują liczne pruskie ekscesy w Polsce.

A ten bezczelny hitlerowiec Frank Imhoff jedynie robi to, na co ma przyzwolenie, a nie jest on żadnym wyjątkiem.

Więc nie ma się na co oburzać. To jedynie dobry niemiec, który poucza głupich polaczków.

Wystarczy rzucić okiem na te zdjęcia - link - ze spotkania, aby zrozumieć to, że tam Polaków nie ma.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+

Skandal! Frank Imhoff, prezydent parlamentu bremeńskiego poucza: Polska powinna się dostosować do wyroków TSUE

Kamil Kusier
 
XXXIX Sesję Rady Miasta w Gdańsku rozpoczęło wspomnienie 45. rocznicy partnerstwa Gdańska i Bremy, którego rocznica przypada na listopad 2021 roku. W tle dobrych wspomnień współpracy i prognoz na kolejne lata nie zabrakło politycznego przekazu skierowanego do władzy centralnej, gdzie prezydent Frank Imhoff wyraźnie zaznaczył, że Polska powinna dostosować się do wyroków TSUE i respektować prawo Unii Europejskiej. Ze słowami przewodniczącego bremeńskiego parlamentu nie zgodził się Kazimierz Koralewski. Przewodniczący klubu radnych PiS wyraźnie podkreślił:
- Nie możemy wysłuchiwać pouczeń ze strony przedstawicieli niemieckich władz - czy to samorządowych czy to centralnych - oceniających tu w Gdańsku polski rząd.
Read more ...

W niedzielę o 15:30 cywilny samochód policyjny zderzył się z ciężarówką na E4 pod Markaryd. Policja początkowo milczała o incydencie, ale późnym wieczorem ogłoszono, że trzy osoby, które jechały radiowozem i które zginęły w związku z zderzeniem czołowym, to artysta Lars Vilks i jego dwaj ochroniarze z policji, którzy zostały zauważone i zagrożone śmiercią.

Według informacji radiowóz musiał przejechać niewłaściwą stroną drogi, mimo że znajduje się tam środkowa barierka. Oba pojazdy zapaliły się podczas gwałtownego zderzenia i zostały pochłonięte przez morze płonącej benzyny.

Mówi się, że kierowca ciężarówki, mężczyzna w wieku 45 lat, przeżył i został przewieziony helikopterem pogotowia do szpitala z poważnymi obrażeniami. Policja nie chce stwierdzić, czy istnieją podejrzenia kryminalne wobec kierowcy, że celowo spowodowali kolizję.

Read more ...

 

Minister Zbigniew Rau potajemnie, bez informacji w polskich mediach lub na portalu MSZ, spotyka się z terrorystką Marise Payne.
Co to by było, gdyby tak spotkał się z Łukaszenką, a przecież terrorystom australijskim rząd Białorusi nie dorasta do pięt.

 

Wystarczy spojrzeć na migawki z tego terroru — bezwstyd tego polinu jest zupełny.


Red. Gazeta Warszawska

-