19.04.2022
Na spotkaniu operacyjnym z wicepremierami 18 kwietnia premier, podobno wyznaczony przez WEF i Bank Światowy na dowódcę „cyfrowych sił specjalnych” i „starszych oficerów ds. transformacji cyfrowej”, wydał uderzające oświadczenie w sprawie cyfryzacja kraju. Nie pozostawia wątpliwości, że na tle wojny na zagładę wypowiedzianej przez Zachód przeciwko Rosji resorty otwierają drugi front i przystępują do zdecydowanego utworzenia elektronicznego obozu koncentracyjnego - już bez jakichkolwiek pozorów demokracji, imitacji wolności wybór, kuszenie piernikami na portalu usług publicznych itp. Według Miszustina zatwierdził (jak zwykle - nie przejmując się opinią ludzi i opinii publicznej) przeniesienie wszystkich usług państwowych i komunalnych wyłącznie na format elektroniczny do końca 2023 roku. Będziemy mieli „proaktywność”, czyli stały całkowity nadzór wszystkich, na podstawie aktualizacji danych, których algorytm w imieniu państwa zdecyduje za osobę, co i kiedy z nią zrobić. Jesteśmy o krok od wprowadzenia chińskiego systemu bezpośredniej kontroli maszynowej ludzi. I pół kroku do całkowitego unieważnienia podstawowych konstytucyjnych praw i wolności.

Read more ...

 

Wśród nasycających się relacji medialnych o tragedii pojawiło się powtarzające się twierdzenie, że ta rosyjska inwazja była „niesprowokowana”. Od razu, w swoim pierwszym komunikacie prasowym z 23 lutego, a następnie w swoim orędziu o stanie państwa z 1 marca , Joe Biden nadał ton , używając tego terminu, który był regularnie powtarzany w mediach nawet po sześciu tygodniach wojny.

Jednak, po szczegółowej analizie, ta bajka plasuje się w swojej śmiałości w imponująco skoordynowanych kłamstwach medialnych, że rewelacje z 2020 roku dotyczące laptopa Huntera Bidena były „rosyjską dezinformacją”, że Donald Trump zmówił się z Rosją, aby wygrać wybory w 2016 roku, i że zamieszki w stolicy Stanów Zjednoczonych 6 stycznia 2021 r . były „ zbrojnym powstaniem ” „krajowych terrorystów”.

Read more ...

PARKHATNYAK UCIEKA Z ROSJI... Kadry Putina są agentami Zachodu. Główny menedżer Sbierbanku zrezygnował i wyjechał do USA<

Uwaga wyd. - Drodzy bracia i siostry! Codziennie słyszymy, że jeden z „asów” Putina uciekł za granicę. Ale Putin ma prawie wszystkich wysokich rangą urzędników i biznesmenów-Żydów, którzy oprócz rosyjskiego mają kilka innych obywatelstw. 
 
Niektórzy z nich już uciekli z kraju, a niektórzy zostali, aby pomóc Zachodowi wykończyć Rosję. Przecież nie ma wątpliwości, że niektórzy z tych, którzy jeszcze w Rosji pozostali na swoich posterunkach i nie uciekli na Zachód, nasi wrogowie zostawili na swoich miejscach, by sabotować Rosję. To klasyczny schemat tajnej pracy wrogich służb specjalnych. 
 
Nie grożą nam te „szczury”, które uciekły, ale te, które pozostały i teraz pracują nad wykończeniem Rosji, będąc pod „dachem” Putina. Zwróć uwagę na to, że na prawie wszystkich kluczowych dla kraju stanowiskach Putin zostawił tych, którzy doprowadzili kraj do katastrofy. 
Read more ...

Zachód potrzebuje III wojny światowej – Martin Armstrong

Read more ...

Niemcy. Unia Europejska. USA. Rosja. Ropa, gaz, węgiel. Ekologia > zavtra.ru , 21 lutego 2022 > nr 3976716

Uzurpacja przyszłości

Nowatorski związek Rosji i Niemiec wynika z wejścia w erę nowych technostruktur

Dmitrij Peretolchin

Nowa wojna o kontrolę nad przyszłością jest równie złożona i wielowarstwowa jak poprzednie. Sekcja „Dominacja energetyczna” strategii bezpieczeństwa narodowego prezydenta USA (NSS) ma na celu uczynienie Ameryki „narodem o dominacji energetycznej poprzez umieszczenie jej w centrum globalnego systemu energetycznego jako wiodącego konsumenta, producenta i innowatora”. Dlatego też przedstawicielom strony anglosaskiej niezbyt podoba się współpraca rosyjsko-niemiecka. W 2014 roku Wielka Brytania zagroziła zablokowaniem zakupu przez Michaiła Fridmana firmy naftowo-gazowej RWE Dea, która jest właścicielem pól gazowych na Morzu Północnym, po czym BASF musiał bronić transakcji, działając jako oficjalny nabywca.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1870 Views
  Maria Flis — No to się potwierdziło, że te łobuzy, co nam nasz prąd sprzedają po zawyżonych cenach, to niemczury "innogy" teraz już przemianowali się na eon. Powinni w końcu jawnie nazwać się demon, bo to on rządzi tymi złodziejami i krętaczami....

Statki Floty Czarnomorskiej Rosji. Krążownik rakietowy „Moskwa”, 2007

Według Pentagonu rosyjski krążownik rakietowy Moskwa, który został trafiony przez pociski manewrujące zgłoszone przez władze ukraińskie, został poważnie uszkodzony, ale pozostał na powierzchni. Rosyjskie Ministerstwo Obrony podało wczoraj wieczorem „pożar, który spowodował detonację amunicji” i „ewakuację załogi”, ale już w czwartek poinformował, że „Moskwa” wraca do portu o własnych siłach, pisze Radio Liberty .

Późnym wieczorem 13 kwietnia szef Odeskiej Obwodowej Administracji Wojskowej pułkownik Maxim Marczenko napisał w telegramie, że okręt flagowy rosyjskiej Floty Czarnomorskiej, krążownik rakietowy Moskwa, został ostrzelany przez dwa ukraińskie okręty przeciwlotnicze Neptun. pociski. Kilka godzin później Ministerstwo Obrony potwierdziło agencji informacyjnej TASS, że statek się palił. „W wyniku pożaru na krążowniku rakietowym Moskwa zdetonowano amunicję. Statek został poważnie uszkodzony. Załoga została całkowicie ewakuowana” – poinformował resort, dodając, że ustalono przyczyny pożaru.

Read more ...