Po okresie Wojtyłowego przepraszania, nastąpił w Polsce okres ogólnopolskiego kajania się i otwarcie wszelkich bram na pochód żydowskiej agresji. Symbolem polskiego upodlenia w żydowskim jarzmie było wypędzenie Sióstr Karmelitanek z klasztoru na Żwirowisku. Tą decyzją (sprzeczną z wszelkim prawami kościelnymi i cywilnymi) Jan Paweł II spoliczkował Chrystusa, a Polaków obciążył nowym grzechem pierworodnym, za co trzeba będzie ponieść karę. To przez tę sprawę runęła cała Polska, tak materialnie jak i moralnie. Ta obecna pustynia materialna, moralna i kulturowa to owoc tamtej decyzji. Debata omawiana poniżej to również tego skutek.
Zagrożenie dla Państwa, nikczemność i żenada tego błazna polinu.
Duda - w sposób bardzo widoczny – ma głębokie emocjonalne problemy z samooceną i jako taki musi być pozbawiony urzędu w trybie bezzwłocznym, bo jako taki zagraża bezpieczeństwu Polski.
Red. GW
======================
Prezydent prosi o wybaczenie, choć przepraszać "nie musi". Tłum krzyczy "konstytucja!"