To już nie jest tylko korupcja, to okupacja!!! Okupacyje ludobójstwo!

Prawdopodobnie za okupacji hitlerowskiej w Polsce nie było takiej szczelnej antypolskiej obsady drobnych nawet stanowisk w urzędach administracyjnych.

A tu wszyscy są obcy. Straszne, przerażające.

- Hitler wróć! Za twoich czasów Polakom było lepiej.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Kto zasiada w radzie nadzorczej gminnej spółki Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych (PUK) w Gietrzwałdzie, czy są to osoby kompetentne i w jaki sposób zostały powołane? Bliższe informacje trudno znaleźć na stronie spółki, publikujemy je więc na naszych łamach.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gietrzwałdzie powstało w 2020 roku. W całości należy do gminy Gietrzwałd. Powołanie członków rady nadzorczej leży w kompetencji wójta. Zasiadanie w radzie nadzorczej wiąże się z otrzymywaniem wynagrodzenia, członkom płaci się za obecność na posiedzeniach.

W skład pierwszej rady nadzorczej wójt Jan Kasprowicz powołał Jana Żemajtysa, byłego członka rady nadzorczej spółki komunalnej w Olsztynku, byłego wicestarostę olsztyńskiego, odwołanego później z powodu nieukładania się współpracy z zarządem powiatu.

Read more ...
  1.   4 Comment
  2.   3813 Views
  Annimars — Gietrzwałd ma swojego wioskowego głupka? https://opinie.olsztyn.pl/warmia-i-mazury/gietrzwald-ma-swojego-wioskowego-glupka/...
  Annimars — Petycja do Wojewody w sprawie inwestycji Lidla w Gietrzwałdzie https://www.debata.olsztyn.pl/teksty/87-wita-warmia/8742-petycja-do-wojewody-w-sprawie-inwestycji-lidla-w-gietrzwaldzie-kafelek.html +++ List społeczników do Premiera Morawieckiego ws. centrum LIDLA w Gietrzwałdzie https://opinie.ols......
  Hu.. — SKURWIELE!!!! W tym kraju "Polsce" KAŻDA MAŁPA NA JAKIMKOLWIEK STANOWISKU WYŻEJ SRA NIŻ ODBYT MA.!!!!!!! "demokracja samorządowa" to bez wyjątku KRYMINOGENNE ŚRODOWISKO!!!! z działalnością OCIERAJĄCĄ SIĘ O ZDRADĘ STANU.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

SZOKUJĄCE WIDEO… Żywy ludzki embrion po aborcji. Aborcja - tak jest. (WIDEO)

Rosja tonie we krwi niemowląt zabijanych przez matki z pomocą morderczych oprawców w białych fartuchach, opłacanych przez państwo za te egzekucje. Ich krew będzie wołać do nieba o pomstę! Co roku miliony bezgrzesznych dzieci, rozszarpanych na kawałki, składa się w ofierze Szatanowi.
 
O jakiej więc poprawie naszego ziemskiego życia możemy mówić i marzyć? O jaką sprawiedliwość możemy odwoływać się do bezbożnych władz, które legitymizowały ten diaboliczny czyn? Na jaką pomoc Boga możemy liczyć, skoro tak naprawdę co druga (a nawet pierwsza) kobieta na Rusi jest mordercą swoich nienarodzonych dzieci?
 
Patriarcha nieustannie chwali prezydenta i władzę państwową, prezydent chwali patriarchę i jego otoczenie, a jednocześnie kraj jest prawdziwym ołtarzem szatana, na którym co godzinę i co minutę zabijane są niewinne dzieci. Putin i Duma Państwowa, kontrolowana przez niego za pośrednictwem partii Jedna Rosja, już dawno mogliby uchwalić ustawy zakazujące aborcji. Ale nie! Wydaje się, że mają różne cele i zadania!
 
To krótki film dokumentalny pokazujący jak żyje 14-16 tygodniowe dziecko wyrwane z macicy przez "lekarzy"! Porusza rękami i nogami, przeżywając najstraszniejsze konwulsje śmierci. Jak ludzie nie łamią sobie serc od tego horroru? Jak Pan nadal toleruje nas, zatwardziałych czcicieli diabła? Panie, miej litość! 
 
Oglądajcie i nie odwracajcie się od ekranu, pokazujmy ten film naszym młodym synom i córkom, matkom i babciom, aby jedni nigdy nie dokonali tak barbarzyńskiego kroku – aborcji, a inni – szczerze żałowali popełnionych zbrodni dzieciobójstwa.
 
Spójrzcie, a zrozumiecie i zobaczycie, że aborcja to prawdziwe morderstwo: brutalne, nieludzkie, straszne. Udostępnij ten film na wszystkie możliwe sposoby! Każda kobieta powinna wiedzieć, co robi idąc na aborcję i co się z nią dzieje podczas tej „operacji”.
 
  1.   3 Comment
  2.   3452 Views
  Op — STRASZNE, TO NIE LEKARZE ALE MORDERCY I TE KURWY CO IDĄ ROBIĆ CO ROBIĄ TO TEŻ ZALICZAĆ CZEBA DO NAJNIZESZEGO GATUNKU SCIERWA TOŻ LEKKO PONAD FUCKEN JUDEN..!!!! Można usprawiedliwić takie praktyki dla ciężko chorych EMBRIONÓW, ALE NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA DLA TAKIEJ LOCHY CO MYSLI TYLKO O ......
  Annimars — To nie embrion, tylko maleńki człowieczek ❤️ Pokój jego duszy. † Requiem aeternam dona ei, Domine, et lux perpetua luceat ei. Requiescat in pace †...

Dobrze, że w końcu zaczynają się pojawiać jakieś się głosy stanowcze czy radykalne - jak ten list.

Forma jednak walki, jako pisania listów do „władz”, które są faktycznie nielegalne, samozwańcze lub groteskowe nawet, nie jest właściwa, bo to jedynie legitymuje te stada krwawych błaznów i narkomanów czy żydowskich pachołków.
Legitymuje w oczach ogłupionych, umęczonych narodów i społeczeństw, jak te masy w Polsce i na ukrainie.

Co oczywiste, te „elity” ukraińskie nie mają ani zdolności honorowych, ani innych cywilizacyjnych. Nie mogą być postawione w stan żadnej odpowiedzialności karnej czy moralnej za te zbrodnie, które popełniono w przeszłości, ani też za fakt obecnego sabotażu cywilizacyjnego, administracyjnego w postaci np. uniemożliwiania Polakom dostępu do prac ekshumacyjnych na terytorium ukrainy, Białorusi i Litwy.
Ludobójstwo na Polakach na przełomie I-WS i II-WS to właśnie taki rozległy obszar zbrodni, który nie może być ograniczony jedynie do ukrainy.

Co najgorsze ci ukraińcy, do których głównie zanosimy nasze żale, i pragnienia „przeprosin” są najgorszym możliwym bydłem, w których ramiona wpychamy gwałtem inne, lepsze lub gorsze, narody tamtego regionu poniżając je do tożsamości z nomenklaturą ukraińską – a co jest naszą niewybaczalną zbrodnią.

Tam mieszkają Rusini, Rosjanie, Polacy, kozacy, Ormianie, Słowacy czy Węgrzy, etc., a nawet i niemcy. Mamy żądać tego, aby tym narodom i społecznościom dać warunki do bytu autonomicznego i to nawet w administracyjnych, terytoriach autonomicznych – chronionych konwencjami międzynarodowymi, a nie paktami z wampirami z Kijowa, które są bez wartości. Tylko w taki sposób możemy postawić tamę temu ukraińskiemu ludożerstwu i upodleniu. Ukraina musi być rozebrana i rozbrojona, ta wojna do tego właśnie prowadzi. Naszą rolą jest jednak to, aby odbyło się to na naszych warunkach, a nie animatorów anglosaskich, niemieckich czy głównie żydowskich. Do rozpadu dojdzie, ale my musimy ratować naszą substancję narodową na ukrainie i ustalać tam nasze warunki. Ocali to też tzw. Ukraińców, którzy zaraz po zniszczeniu Rosji sami będą poddaniu ludobójstwu z ręki obecnych kolonizatorów.

My oczywiście musimy głównie myśleć o Polakach, którzy tam żyją, a którzy od Rozbiorów utracili wsparcie cywilizacyjne Macierzy i na przełomie pokoleń i wieków całych stali się obiektem brutalnej przemocy kulturowej i religijnej, zapomnieli już dawno polską mowę, czy zostali zmuszeni do przejścia na prawosławie. Ich serca jednak biją po polsku i naszym obowiązkiem jest tych Polaków odnaleźć i przyjąć pod nasze skrzydła.

Na wschodzie może mieszkać wiele milionów naszych ukrytych, a zapomnianych braci i musimy ich odzyskać!

Listy – jeżeli już – to trzeba adresować do tzw. państw zachodnich, które „nie wiedzą” co się działo z Polakami na tych terytoriach we wspomnianym okresie, ale dobrze wiedzą i pojmują, co zgodnie twierdzą, że nasza wersja nt. ludobójstwa to tylko czarna propaganda polskich oszustów, kurew i pijaków, którzy dorabiają sobie cnoty ran ofiar "holokaustu". Bo wiadomo, że jedno zło, które się wydarzyło w historii świata, to Druga Wojna światowa, która miała zaplanowanie jedynie zabić żydów, no i zabiła. Żydzi stanowili 80-90% wszystkich zabitych w czasie II-WS i teraz trzeba uczynić wszystko, aby upiór antysemityzmu już nigdy się nie wynurzył z otchłani katolickiego zabobonu.

Kluczem zatem do adresowania ew. listów — takich lub podobnych — nie jest zbydlęcony Duda, pokręcony Morawiecki, czy zaćpany Żeleński, ale magistrat państw zachodnich z Hameryką włącznie.

To tamtym marionetkom zachodnim trzeba postawić warunki, ale nie w postaci próśb czy zaproszeń do dyskusji, ale w postaci faktów dokonanych. Nie mamy siły militarnej, ale siłę położenia geograficznego, które możemy wykorzystać w walce. Nakładanie np. blokad drogowych na handel z ukrainą czy Litwą, to nasza jedyna, ale skuteczna broń.

Tzw. „zachód”, a to koncerny żydowskie, które totalnie rozkradły ukrainę i teraz chcą czerpać z tego zyski, to w postaci kolonialnego rabunku bogactw tej pięknej krainy. To także naszym kosztem, kosztem naszych kmieci, którzy planowo mają być doprowadzeni do bankructwa i wrzucenia z ziemi.

Tu MY możemy coś ugrać, to poprzez czynne blokady, pomoc rodzimym wieśniakom i producentom. Pisanie listów do przestępców to raczej mało skuteczne narzędzie.

 

 

Red. Gazeta Warszawska

 

 

 

- lipca 08, 2023

LIST OTWARTY

w związku ze zbliżającą się 80 rocznicą Krwawej Niedzieli



do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

do Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zeleńskiego

Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów

Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Rady Najwyższej Ukrainy

 

Zbliża się 80. rocznica Krwawej Niedzieli. Jest to symboliczna data upamiętniająca jedną z wielu rzezi ukraińskich dokonanych na Polakach. Rzezi, która w czasie II wojny światowej nie miała sobie równych pod względem bestialstwa, która przerażała nawet samych niemieckich zbrodniarzy z SS.

Read more ...
  1.   7 Comment
  2.   4231 Views
  Annimars — POLSKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! UPADEK BĘDZIE BOLESNY I KRÓTKI. Marek Skowroński - List do Polaków https://youtu.be/JtBZRI5he6k?si=IFmVc3oSng28XeZH...
  Annimars — Apel Marka Skowrońskiego: "Marek Skowroński: proszę o poparcie i pomoc w zbieraniu podpisów" +++ Zwracam się do Mieszkańców dzielnic: Bemowo, Ochota, Ursus, Włochy i Wola z prośbą o poparcie mojej kandydatury w nadchodzących wyborach. Jednak do tego, bym mógł się znaleźć na liście d......
  Annimars — Co na Ukrainie media i tamtejszy IPN mówią o 80. rocznicy Krwawej Niedzieli? dr Maciej Pieczyński https://youtu.be/CEbHGKrQsnM...

Ukraina – Donbass: gigantyczna czystka etniczna rosyjskiej i rosyjskojęzycznej ludności.

 

Na terytorium Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej trwa totalna operacja pacyfikacyjna armii ukraińskiej. Chaotyczne ostrzeliwanie ludzkich osad i miejscowości pociąga za sobą coraz to nowe ofiary wśród ludności cywilnej.

W rezultacie ciężkiego ostrzału artyleryjskiego miasta Nikołajewki, za pomocą baterii artylerii rakietowej „Grad”, „Uragan”, „Smiercz”, miejscowość ta została praktycznie starta z powierzchni ziemi. Liczba ofiar, praktycznie, nie jest możliwa do ustalenia, łączności z Nikołajewką nie ma. Ogniem artyleryjskim systematycznie są niszczone dzielnice mieszkalne Siemienowki i Sławiańska.

W Sławiańsku zniszczone zostały obiekty użyteczności publicznej, miasto okrążone i całkowicie zablokowane. Samochody, które próbują przerwać się przez okrążenie, są rozstrzeliwane. Przyczyny dokonywanej w Donbassie masakry trzeba tylko szeroko upublicznić i nagłośnić. W styczniu 2013 roku, pod rządami prezydenta Wiktora Janukowycza, korporacja Royal Dutch Shell podpisała z rządem Ukrainy umowę na okres 50 lat, o podziale produkcji, na poszukiwanie, opracowanie i wydobycie, na ulgowych warunkach, złóż gazu łupkowego na obszarze Juzowskim, które znajdują się na granicy obwodu donieckiego i obwodu charkowskiego w dnieprowsko-donieckim gazowo-roponośnym regionie. W czerwcu 2014 roku kierownictwo Shell potwierdziło, że plany koncernu pozostają niezmienne. Planuje się wznowienie poszukiwań złóż po zakończeniu konfliktu i po ustabilizowaniu sytuacji. Według warunków umowy informacja o niej jest ściśle poufna przez cały okres jej obowiązywania. Po upływie tego okresu rząd Ukrainy nie ma prawa odmowy przedłużenia jej, w niej znajdują się dokładne współrzędne obszaru przeznaczonego do wydobycia gazu. Jest to obszar o powierzchni 7886 kilometrów kwadratowych, obszar na którym leży miasto Sławiańsk (znajdujące się w centrum złoża), Izium, duża część Kramatorska a także setki mniejszych miejscowości takich jak Krasnyj Liman, Siewiersk, Jasnogorka, Kamysziewka i inne. Zgodnie z artykułem 37.2 umowy, mieszkający tutaj ludzie powinni zgodzić się na sprzedaż swojej własności ziemskiej a w przypadku odmowy nastąpi przymusowe pozbawienie ich tejże własności na rzecz Shell. Wszystkie koszty koncernu poniesione na „zagospodarowanie terenu” będą skompensowane przez państwo ukraińskie na rachunek wydobytego gazu. Jednocześnie państwo zobowiązane jest do zapewnienia podjęcia wszelkich niezbędnych decyzji przez organy władz lokalnych.

Read more ...

IMPERIUM ADRENOCHROMU: Co napędza popyt na handel dziećmi? Seks dzieci, pobieranie narządów i adrenochrom. To wielka sprawa.
 
Adrenochrom to elitarny lek, którego używają od wielu lat. 10 razy silniejszy niż heroina z mistycznymi właściwościami, dzięki którym wyglądasz młodziej. Jak powstaje adrenochrom? Kiedy dziecko wie, że umrze, jego ciało wydziela adrenalinę. To najgorszy horror, jaki kiedykolwiek widziano.
 
Dziecko jest terroryzowane i krzyczy, przez co zwiększa się ilość adrenaliny, która przepływa przez jego ciało. Następnie są zabijane, a adrenochrom pobierany jest za pomocą igły i strzykawki z podstawy karku i kręgosłupa.
 
Po zebraniu substancja chemiczna podobna do narkotyku może być sprzedawana na czarnym rynku po wygórowanych cenach. Te niewinne dzieci są celowo terroryzowane godzinami, a czasem dniami, aby zwiększyć ilość produkowanej adrenaliny w ich niewinnych ciałach, a następnie zostają brutalnie zamordowane. Ich terroryzowana krew, Adrenochrome, jest następnie sprzedawana elitom i każdej osobie na całym świecie, która chce za to zapłacić.
Read more ...

Nie ma ani jednej zbrodni muzułmańskiej, która nie miałaby żydowskiej inspiracji, nie byłaby żydowskiego pochodzenia.

Aby zrobić porządek z zagrożeniem muzułmańskim, należy wcześniej zrobić porządek z żydostwem.

Żydzi podpalają świat, robią to za pomocą muzułmańskiej dziczy.

Dziś płonie Francja, a jutro podpalą Polskę, która mentalnie jest dużo słabsza, bardziej zniszczona niż Pierwsza Córa Kościoła.

 

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+


Autor: Paul Sugy
Opublikowano wczoraj o 04:04, zaktualizowano wczoraj o 14:55
W sobotnią noc dom Vincenta Jeanbruna został zaatakowany przez taran, który został podpalony. Jego żona została "poważnie" ranna, a prokurator ogłosił wszczęcie śledztwa w sprawie morderstwa.

Vincent Jeanbrun, burmistrz L'Haÿ-les-Roses w Val-de-Marne i rzecznik Republikanów, powiedział na Twitterze, że jego dom, w którym spała jego żona i dwoje dzieci, został wczoraj wieczorem zaatakowany przez płonący samochód. "Moja żona i dzieci są w stanie szoku i ranne", napisał burmistrz w wiadomości opublikowanej o 2 w nocy, a następnie usuniętej wkrótce potem. Prokuratura w Créteil poinformowała AFP, że wszczęto dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa. Na miejsce wezwano wydział śledczy.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   2874 Views
  Fuj — Suweren ma prawo pokazać swoje nie zadowolenie i fucka tym co stawiają ponad spoleczenstwem.!!! I stają wyżej niż swe KLOAKI mają.!!! Idziemy po was NAĆPANE ŚWINIE W bruxeli DOŚĆ "RZĄDÓW" ZDEGEROWANYCH DEBILI.!!! WOLNA PALESTYNA, POLSKA i EUROPA OD NAZIZMU SYJONISTÓW i judo-bolszewk......
  Kul — Rasa "lepszych panów" myślących że są ponad spoleczenstwem to to społeczeństwo pokazało tym chipokrytom gdzie jest ich miejsce i co na nich czeka. Dostaje taki byle stanowisko i SRA Wyżej niż swą kloake ma.!!!!!! Gdy Naród Ruszy to żadna faszysyowska policja ani wojsko fagotów nie obro......