Stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Wasilij Niebenzja wezwał swoich zachodnich kolegów w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, aby nie pogarszali sytuacji na Ukrainie i zmusili Kijów do rezygnacji z militarystycznych planów.
„Chciałbym zaapelować do naszych zachodnich kolegów, aby się opamiętali, odłożyli na bok swoje emocje i nie pogarszali sytuacji. Nikt poza wami nie będzie w stanie powstrzymać militarystycznych planów Kijowa i zmusić go do zaprzestania ostrzału i prowokacji przeciwko Ługańskiej i Donieckiej Republikom Ludowym, które w nowych okolicznościach mogą mieć szczególnie niebezpieczne konsekwencje” - powiedział Niebenzja.
Według niego zgodnie z podpisanymi umowami między Federacją Rosyjską a DRL oraz Federacją Rosyjską a ŁRL, a także na podstawie wniosków republik, Siły Zbrojne Rosji będą pełnić misje pokojowe na ich terytoriach.
Read more ...

W zeszłym miesiącu pojawił się materiał filmowy z 2017 roku przedstawiający szefa Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klausa Schwaba, w którym chwali się, że „przeniknął” do różnych rządów poprzez program Young Global Leaders . Klip jest godny uwagi, ponieważ WEF – znany najlepiej z dorocznego spotkania światowej elity w Davos – otwarcie naciska na cyfrowe dowody tożsamości i paszporty szczepionkowe, podczas gdy przywódcy wspomnianych rządów nadal narzucają orwellowskie mandaty dotyczące szczepień, co spowodowało szerokie protesty przeciwko wolność medyczna.

„Muszę powiedzieć, kiedy wymieniam teraz nazwiska, takie jak pani (Angela) Merkel, a nawet Władimir Putin i tak dalej, wszyscy oni byli Młodymi Globalnymi Liderami Światowego Forum Ekonomicznego … Ale z czego jesteśmy bardzo dumni teraz jest młode pokolenie jak premier (Justin) Trudeau … Wnikamy do gabinetów .”

„Wczoraj byłem więc na przyjęciu dla premiera Trudeau i wiem, że połowa jego gabinetu, a nawet ponad połowa, to w rzeczywistości Młodzi Globalni Liderzy ”. -Klaus Schwab

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   2212 Views
  Hans — Klaus Schwab to SWINIA i z wyglądu i z poglądów!! To coś jako pierwsze powinno WISIEĆ, a później w kolejce ci co mu odbyt leżą żeby tylko nie wypaść źle w chorym umyśle odbyto-lizanemu.!! ŚMIERĆ TYRANOM GNĘBIONCYCH NARODY DLA CHORYCH ZAŁOŻEŃ I PLANÓW. Wasz czas się kończy i P......

„Burżuazja angielska nie lubi wojować własnymi rękami. Zawsze wolała prowadzić wojnę cudzymi rękami. I rzeczywiście niekiedy udawało się jej znaleźć durniów gotowych wyciągnąć dla niej kasztany z ognia.”  - Józef Stalin

30 stycznia rząd warszawskich renegatów dowiedział się z zachodnich mediów, a za nim polska opinia publiczna o powstaniu nowego aliansu polityczno - wojskowego, nazwanego w skrócie od pierwszych liter państw go tworzących, jako Sojusz UPA, czyli Ukraina, Polska, Anglia, skierowanego przeciwko Rosji. Sama nazwa tego tworu budzi grozę, albowiem nie przypadkiem  tworzy on nazwę najbardziej ludobójczej, kolaboranckiej wobec hitlerowskich Niemiec ukraińskiej formacji zagłady o tym samym brzmieniu, odpowiedzialnej za największe i najbardziej bestialskie ludobójstwo polskiej ludności Kresów Południowo - Wschodnich, dokonane w latach 1939 - 1951. I nawet przeciwko takiej nazwie tego nowego sojuszu, nierząd warszawskich renegatów nie zaprotestował nawet słowem, co raczej już nikogo nie dziwi, przeciwnie, wyraził wręcz ochoczą gotowość oddania banderowskiej Ukrainie dosłownie wszystkiego, czego samostijna sobie tylko zażyczy do swojej dyspozycji, z polskim wojskiem włącznie do wojny przeciwko Rosji, która jeśli do niej dojdzie, skończy się totalną zagładą narodu i państwa polskiego. 

Read more ...

Nie istnieje coś takiego jak „naród niemiecki”, nie może też istnieć jego „język ojczysty”. Polska tolerancja, niefrasobliwość, brak celu narodowego, doprowadziły do takiej strasznej sytuacji, gdzie byle bydle domaga się w Polsce „swoich praw”.

„Niemcom” nie tylko trzeba ograniczyć możliwość nauczania języka, ale należy całkowicie spenalizować prawo do tożsamości „niemieckiej” i powinno to być ścigane na równi z gloryfikacją hitlerowskiego ludobójstwa na Polakach.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

Związek Wypędzonych oskarża Polskę o dyskryminację mniejszości niemieckiej

Związek Wypędzonych (BdV) ponownie zarzucił polskim władzom, że utrudniają naukę języka niemieckiego Niemcom w Polsce.

Bernd Fabritius (w środku) podczas spotkania z przedstawicielami mniejszości niemieckiej w Opolu 8.02.2022

W związku z przypadającym w poniedziałek (21.02.2022) Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego przewodniczący BdV i pełnomocnik rządu RFN ds. przesiedleńców i mniejszości narodowych Bernd Fabritius napisał w niedzielę w oświadczeniu, że polskie władze poprzez dyskryminację ze strony państwa obecnie utrudniają mniejszości niemieckiej w Polsce naukę języka ojczystego. „Taka ukierunkowana dyskryminacja narusza podstawowe prawa człowieka" – oświadczył.

Mniejszość niemiecka dostanie mniej środków

Read more ...

Jeśli Rosja tak dyskutuje z takim przewrotnym motłochem, jak Skandynawowie, to znaczy, że jest w stanie upadku.

Protestanci skandynawscy to biali żydzi. A nawet tam Duńczycy są nazwani przez sąsiadów żydami. Czyli mamy żyda w żydzie.

Żyd, jak wiadomo, nie dotrzymuje umów i jedno co pojmuje to przemoc.

Jak Putin się opamięta i zbombarduje port w Bornholmie, to Duńczykom rozum wróci do głowy.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+

 

Dania i USA ujawniły, że pracują nad nowym porozumieniem obronnym, które może doprowadzić do stacjonowania w przyszłości amerykańskich wojsk w skandynawskim kraju. Rosjanie są temu przeciwni i powołują się na dokument z 1946 roku, który miałby to uniemożliwić. Mało tego - już grożą Duńczykom konsekwencjami.

Read more ...