Christian Sandström: Zielona bańka w energetyce wiatrowej – wiele firm na skraju bankructwa.

+

Balon energii elektrycznej z niczego w - Markbygden, Szwecja - pękł w końcu. Idiotki w koalicji tuskowej jeszcze tego nie wiedzą, ale nawet gdyby wiedziały, to i tak nie byłby w stanie spożytkować tej wiedzy. Nie mają żadnej kompetencji. W końcu ich obecność w tym warsiawskim układzie władzy wynika jedynie z ruchów kobiecych, ale nawet i w tym, większość z nich jest już na to za stara.

Na farmie, na razie, jest to „rekonstrukcja” czyli coś takiego jak syndyk, który dzieli przedsiębiorstwo i część tego sprzedaje, aby zapłacić długi.

Tego jednak nikt nie kupi. Bo farma ta zniszczyła przyrodę w tak dramatyczny sposób, że jest na to nałożona cenzura i o tym można tylko mówić prywatnie. Nowy właściciel będzie musiał zobowiązać się do odbudowy natury, ale nikt nie wie, jak to zrobić. No, i kto ma za to zapłacić?

Plajta tej gigantycznej farmy wiatrowej ma wiele powodów, ale główną przyczyną jest wrodzona cecha tego idiotyzmu: KANIBALIZACJA.

Kiedy mocno wieje, to prądu jest nadpodaż i ceny są niskie, a nawet ujemne – nie da się zarobić,

      kiedy mało wieje, to ceny są wysokie, ale nie ma produkcji, więc nie ma co sprzedać – nie da się zarobić.

Skąd ten pośpiech, dlaczego tak natychmiast chcą nam wcisnąć te EURO?  - Brak miejsca w szafach?

- Nie, to zagłada na horyzoncie! Zagłada całej branży!

Bo, podobne kłopoty mają inne farmy i możliwe, że dotyczy to nawet dodatkowo ponad tysiąca innych turbin  – w samej tylko Szwecji.
Simens Energy AG od Henning-Kloski jest jedynie zwiastunem zagłady branży producenckiej wiatrownic w Europie, a ci hitlerowcy, z tym 5 miliardami EURO, są na czas w kabarecie Hołownii — meldują się jako pierwsi do kolejnej kradzieży. Liczą wyraźnie na dobre serce głupich Jasiów.

Cała ta branża w EU upadnie, ale Siemens chciałby wylądować na cztery łapy. Niewątpliwie sprawa nieuniknionego upadku europejskich producentów wiatrowi może być w Polsce nawet wyciszana, bo polskie duże koncerny spawalnicze są poddostawcami do tych zagranicznych producentów wiatrownic i tym polskim firmom też spadną dochody, a nawet gorzej.

Rozmiar tej katastrofy może być tak duży, że koncerny te mogą lobbować, za zakupem tego niemieckiego szmelcu, a i to bardzo szybko, im prędzej tym lepiej, bo parę tysięcy tych szwedzkich używanych wiatrowi na rynku może dokonać większej masakry wśród producentów, ich poddostawców oraz poddostawców-poddostawców — niż to sobie obecnie wyobrażamy.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+

Największa farma wiatrowa w Szwecji – Markbygden ETT, której spółką-matką jest państwowa chińska spółka CGN China, złożyła wniosek o przebudowę i pękła kolejna zielona bańka.

Christiana Sandströma

Prace nad elektrownią wiatrową w Markbygden rozpoczęły się z pompą i uroczystymi okolicznościami w 2008 roku. W towarzystwie członków rodziny królewskiej i czołowych polityków ówczesna Minister Gospodarki Maud Olofsson miała zaszczyt wbić łopatę w ziemię. Entuzjazm był ogromny i w 2012 roku menadżer ds. energii w gminie Piteå, Erik Persson, powiedział, że „każdy Pitebo powinien świętować przy lampce i szampanie”.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1883 Views
  Konrad — odKremufkuj siebie i rodzinę oznacza nie tylko odseparowanie siebie od rzygowin posoborowia, ale odcięcie kompletnie od satanistycznych projektów starszych braci judasza z Wadowic, którzy pchają w nasze mózgi co roku holoholo, kowid, ukrop, i całą ideologię ekologii...
  Typ — PIEPSZENI ECOTERRORYSCI.!!!! Czemu nikt nie dochodzi ile z sieci te PIEPSZONE wiatraki pobierają na ogrzewanie turbin i skrzydeł do ODLADZANIA?!?!? Gdy tego się nie robi to turbiny się zapalają (poprzez zwarcia od zbierające się wilgoci!!!) i skrzydła - przy takim oblodzeniu skrzydła się......

- Ludzie z PiS chcieli dokonać sabotażu i podłożyć bombę z opóźnionym zapłonem pod rząd formowany przez Donalda Tuska. Wskazali firmę, która ma wydzierżawić port zbożowy w Gdyni na 30 lat! Oni chcieli oddać na całe jedno pokolenie strategiczną inwestycje infrastruktury krytycznej, mającą wpływ na bezpieczeństwo Polski – grzmi poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Kołodziejczak.

Nie ma mowy o możliwości eksportu polskiego czy ukraińskiego zboża bez wpływu na terminal zbożowy. Terminal zbożowy był w ostatnich latach remontowany, a jego właścicielem jest Skarb Państwa. Nasze okno na świat ma zostać przekazane światowemu gigantowi, który odpowiada grubo za ponad połowę eksportu zbóż z Polski. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że tego sabotażu dokonać chcieli ci, którzy na ustach malują sobie patriotyzm gospodarczy i wytykają innym sprzedaż majątku narodowego. Czekam na oficjalne stanowisko rządu wskazujące na zerwanie przetargu – pisze Kołodziejczak w mediach społecznościowych

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1744 Views
  Kol — Skurwiele z judo-bolszewickiego pis Dogorywają i ostatkiem sił NIE PATRZĄC NA NARODOWY INTERES POLAKÓW, I WŁASNĄ CHĘĆ ODEGRANIA SIĘ ZA PRZEGRANE WYBORY DOPROWADZĄ DO UPADKU EKONOMICZNEGO POLSKICH OBYWATELI.!!!!!!!!!! ZAŚ Z DRUGIEJ STRONY partia z tvn, przestępcze jak; po, psl, sld NIE ZO......

Słup hitlerowski - Siemens Energy AG i - w Sejmie Paulina Hennig-Kloska - Polska 2050 Szymon Hołownia,

która rzekomo „pracowała” nad ustawą wiatrakową powinna to przeczytać, albo zdać sobie sprawę z tego,

że informacje dotyczące szkodliwości energii wiatrowej w Europie nie są już od dawna żadną tajemnicą.

Tzn. Hennig-Kloska jest zbyt ociężała umysłowo, aby zrozumieć techniczne niuanse problemu,

ale musi zrozumieć to, że takie wyuzdane z rozumu, prymitywne kłamstwa i demagogia, jakie ona reprezentowała w różnych happeningach,

nie są skuteczne na płaszczyźnie aparatu władzy, nawet w tej żydowskiej grotesce warsiawskiej.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

 +

Wie umweltschädlich ist Windkraft wirklich?

Untersuchungen wecken Verdacht: Hatte der Dürresommer 2018 vielleicht weniger mit dem Klima zu tun als mit dessen »Schutz«

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1391 Views
  Kot Morski — Artykuł sygnalizuje tylko niektóre aspekty szkodliwości farm wiatrowych. Stosunkowo niedawno pojawiły pierwsze badania opadów... mikrocząstek polimerów węglowych, które każda turbina (śmigła i rotor) gubi w przeraźliwych ilościach bez przerwy, ponieważ z nich właśnie jest zbudowana ......

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi udostępnia listę podmiotów, które w okresie od 24 lutego 2022 roku do 15 kwietnia 2023 roku importowały na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zboże z terytorium Ukrainy. Lista jest składową danych otrzymanych z inspekcji podległych Ministrowi: Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Głównego Inspektoratu Weterynarii.

.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1882 Views
  aKuku — bombonierki z gratulacjami ?...

Kulisy tragedii we Wrocławiu. Zdarzenie widział przypadkowy przechodzień

Podejrzewany o usiłowanie zabójstwa dwóch wrocławskich funkcjonariuszy Maksymilian F. już w listopadzie groził, że jeśli przyjdzie po niego policja, to "jako pierwszy otworzy ogień". Poszukiwany był w sprawie oszustwa, teraz grozi mu dożywocie. Stan obu postrzelonych policjantów jest bardzo ciężki. Nie wiadomo, czy przeżyją.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1913 Views
  Borew.. — "doświadczeni" to oni byli w stosowaniu wymuszonego sex, picia w pracy, i dziwnych ukladzików w półświadku. TYPOWE KUNDLE Z ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ zw policja.!!!!!!!!!! (BEZKARNOŚĆ DAJE KOPA!!!)...

 Zdjęcia pod linkiem

Typowa żydowska prowokacja, Mossad w akcji.

Irlandia jest krajem najbardziej solidarnym z Palestyną i ten atak muzułmański jest właśnie odpowiedzią Mossad ‘u na ten antysemityzm.

Trzeba mieć to na uwadze Polsce, w której lawinowo wzrasta ukraiński terroryzm. Rezuny będą nadreprezentowani w żydowskich akcjach pedagogicznych w polin.

Red. Gazeta Warszawska

 

+

 

Drew Harris obwinia za niepokoje „wariatów, chuligańskich frakcji kierowanych ideologią skrajnie prawicową.

W czwartkowy wieczór w Dublinie doszło do gwałtownych starć pomiędzy dużymi grupami ludzi a funkcjonariuszami policji , które doprowadziły do ​​podpalenia pojazdów i poważnych zakłóceń w transporcie w centrum miasta.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   2936 Views
  Aneta — Irlandia i jej ludzie, chcą być bez Dekalogu więc katolicyzm prawdziwy przedsoborowy do kosza, tteraz mają tolerancje ekumenicznoKremufkową judasza z Wadowic, agenta rewolucji...
  Kolp — Tak to jest prawda że to prowokacja agentów judowej ambasady LUDOBÓJCZO PRZESTĘPCZEJ TERRORYSTYCZNEJ BOJÓWKI mosadu SZTUCZNEGO TWORU zw usrael.!!!!!!! IRLANDIA NIESTETY JEST BEZBRONNA I BARDZO PODATNA NA TERRORYSTYCZNE DZIAŁANIA WROGICH IRLANDII syjonistycznych agentów.!!!! FROM the RIVER ......