Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   501 Views
  Konrad — judasz wadowicki zwany jp2 pozostawiał bomby zegarowe w mianowaniu na biskupów zboczeńców i chorych na mózg, to on jest zdrajcą WIARY KATOLICKIEJ, ZŁE DRZEWO ZŁE OWOCE!...

„podczas gdy podróżowali prywatnie i bez żadnych cech procesji czy aktu ceremonialnego”

...

"...Patriarcha i Kustosz Ziemi Świętej działali z pełną odpowiedzialnością od początku wojny, stosując się do wszystkich ograniczeń, wymagających odwołania zgromadzeń publicznych, zakazu uczestnictwa w nich..."

+

   Zachowywali się jak złodzieje we własnym domu, a i dostosowali się do zbrodniczych wymagań ze strony żydowskich szatanów.
Teraz są zdziwieni i rozczarowani.
    - Z szatanem nie prowadzi się rozmów!

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Izraelska policja nie pozwala Łacińskiemu Patriarchy wejść do Bazyliki Grobu Pańskiego

Wspólnym komunikacie prasowym Łaciński Patriarchat Jerozolimy i Kustosz Ziemi Świętej poinformowali, że izraelska policja uniemożliwiła im wejście do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Nazwali to „oczywiście nierozsądnym i rażąco nieproporcjonalnym środkiem”.

 

Wiadomości Watykańskie

Łaciński Patriarchat Jerozolimy i Kustodia Ziemi Świętej wydały wspólne oświadczenie, w którym stwierdzają, że rano w Niedzielę Palmową łacińskiemu patriarsze Jerozolimy, kardynałowi Pierbattista Pizzaballa, wraz z kustoszem Ziemi Świętej, o. Francesco Ielpo OFM, oficjalnym strażnikiem Bazyliki Grobu Pańskiego, uniemożliwiono wejście do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie, gdyż udali się na Mszę Świętą z okazji Niedzieli Palmowej.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   321 Views
  Annimars — Patriarchat Jerozolimy: problem z dostępem do Bazyliki Grobu rozwiązany https://www.vaticannews.va/pl/swiat/news/2026-03/jerozolima-bazylika-grobu-patriarchat-dostep-wielki-tydzien.html......
  Bvccvvcx — TE ŚCIERWA semickie CZEBA WYBIĆ CO CO JEDNEGO NA CAŁYM ŚWIECIE.!!!!!!!!!! PALESTYŃCZYCY BĘDĄ POMSZCZENI CO CO JEDNEGO, ZA ŚMIERĆ, OKALECZENIE, UTRATĘ MAJĄTKU, ZA JEDNEGO PALESTYŃCZYKA ZGINIE DZIESIĘĆ TYSIĘCY semitów.!!!! ŚWIAT CHSZEŚCIJANSKI, ŚWIAT ISLAMU, ŚWIAT LUDÓW ARABSKIC......

Oświadczenie Grzegorz Rysia z Krakowa jest bluźniercze, a to z kilku powodów, a wymieńmy tylko parę:
     1. „Dialog z Judaizmem” jest nielegalny a w zasadzie bluźnierczy, bo żadna organizacja żydowska nie może być stroną wobec Kościoła Świętego. Nie można zatem wypowiadać się w imieniu czegoś (Komitetu KEP ds. Dialogu z Judaizmem), co jest   nielegalne ani do tego, bluźnierczego organu należeć.
     2. Katolikowi nie można się „solidaryzować” z kardynałem Kościoła Świętego, który został napadnięty przez żydów, ale obowiązkowo trzeba, bo tu nie ma żadnej alternatywy. Katolik musi zawsze stać po stronie każdego konsekrowanego duchownego. Bo nie może nigdy wystąpić taka sytuacja, gdzie katolik może dać rację żydowi w sporze żydem. Najgorszy katolik jest zawsze lepszy niż najlepszy żyd.

   W Kościele Świętym zawsze tak było. A tam, gdzie ktoś przedkłada żyda nad katolika, tam kończy się Kościół Święty i osoba taka jest ekskomunikowana.

   Oświadczenie Rysia stanowi działanie o charakterze przestępczym i nosi znamiona oszustwa. Jest ono jednocześnie próbą bezprawnego przypisania sobie władzy lub autorytetu w Kościele, który nie został mu powierzony. 
Ryś jest tak bezczelny i bezkarny, że gdyby Nasz Pan Jezus Chrystus zstąpił dzisiaj na ziemię, to Ryś uzurpowałby sobie prawo do oceny Osoby Pana Naszego.

   Grzegorz Ryś to przestępca, wprowadzaniem do Bazyliki w Lublinie żyda Boaz´a Pasha, dopuścił się ciężkiej herezji i został ekskomunikowany. To, że od wyznawcy diabla Pachamamy otrzymał tytuł kardynała, niczego nie zmienia.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Oświadczenie Przewodniczącego Komitetu KEP ds. Dialogu z Judaizmem w związku z wydarzeniami w Jerozolimie

Kard. Grzegorz Ryś, Przewodniczący Komitetu KEP ds. Dialogu z Judaizmem, solidaryzuje się ze stanowiskiem kard. Pierbattisty Pizzaballi, łacińskiego patriarchy Jerozolimy oraz br. Francesco Ielpo OFM, kustosza Ziemi Świętej w związku z uniemożliwieniem im sprawowania Liturgii Niedzieli Palmowej w Bazylice Grobu Bożego.

Read more ...

 Zydy na Watykanie już nawet się z niczym nie kryją.
 
Red. Gazeta Warszawska
 
+

François Pauly (61), obecny prezes Compagnie financière La Luxembourgeoise i był dyrektorem wykonawczym grup Edmond de Rothschild, został nowym przewodniczącym rady nadzorczej watykańskiego banku IOR.

Jak instytucja finansowa w środę w Rzymie, François Pauly zostanie wydalona na rady nadzorczej 28 kwietnia. Do tego czasu na swoim platformie Francuz Jean-Baptiste Douville de Franssu (62 lata). Przewodniczące w sprawie watykańskich instytucji finansowych od 2014 roku.

Read more ...