Ślepa Mańka: Jak to było z "zabójstwem" Georga Floyda-polemika-widziane z USA
Zostałam poniekąd wywołana do tablicy przez Pana Zygmunta Białasa i Panią Tiamat, których komentarz do ostatnich wydarzeń w USA to stek bzdur powielanych przez propagandystów Deep State, oraz ostatnio bardzo wrażliwą rasowo, partię demokratyczną. Nie wiem, czy Pan Białas zdaje sobie z tego sprawę-myślę, że najlepiej jest napisać, jak wygląda prawda o ostatnich wydarzeniach w USA.
Trzeba rozpocząć od okoliczności próby aresztowania afroamerykanina Georga Floyda, która to zakończyła się dla niego tragicznie. Policja została wezwana do sklepu, w którym to rzeczony George Floyd usiłował zakupić towary, płacąc fałszywym banknotem. Rzeczony George Floyd, nad którym to Pan Białas i Pani Tiamat wylewają rzewne łzy, był skazany w 2009 roku za napad na prywatny dom.