Norwegia zwiększyła zysk na ropie: 500%. Polaczki cieszą się!
Samobójcze kołtuństwo polaczków, których w Polsce jest chyba wyborcza większość, Cieszy się, że Putin dostaje po kulach – Norwegia przejmuje rynki.
Kasa za gaz, ropę i podobne nie pójdzie do Rosji, w która wymianie odwrotnej kupiłaby u nas polską wieprzowinę, jabłka czy sery – Putin powiedział kiedyś w TV wywiadzie, że polskie mięso jest najlepsze w świecie, sznycle – ale pójdzie do norweskich pederastów, którzy w zamian sfinansują w polin kolejnych bojówkarzy LGBT.
A w Norwegii napadną na kolejną polską rodzinę i odbiorą jej polskie dzieci, które przekażą jakiejś parze homoseksualistów czy muzułmanów.
Chwała wukarinu, chwała dudinu, chwała ….chwała. Im głupiej, tym lepiej.
Red. Gazeta Warszawska
+
Rekord norweskich przychodów z ropy i gazu
Rok 2022 był rekordowy pod względem przychodów Norwegii z gazu i ropy. Norwegia zarobiła 528 miliardów NOK (około 527 miliardów SEK), czyli około pięć razy więcej niż normalnie.
Norweskie Petoro, które zarządza bezpośrednimi udziałami norweskiego państwa w 36 polach naftowych i gazowych, odnotowuje wynik o 324 mld NOK wyższy niż w 2021 r.
Norwegia stała się w ubiegłym roku największym dostawcą gazu do Europy i obecnie odpowiada za 30 proc.
Krótka refleksja – między innymi o ataku na Jana Pawła II
Tajna notatka FBI nazywa katolików tradycyjnych ekstremistami i stawia ich w jednej linii z KKK i islamskimi terrorystami. Co prawda nikt nie słyszał o atakach terrorystycznych z ich strony, ale są gorsze rzeczy dla zdegenerowanych elit globalistycznych – np. sprzeciw wobec ideologii LGBT .
Narracja Watykanu tak bezwzględnie zwalczająca Tradycję katolicką przynosi owoce – i oczywiste, że zatrute, ponieważ ich źródło jest ściekiem wszystkich herezji. Jednak radość modernistów powinna być umiarkowana, bo chociaż uznano ich za dobre, współpracujące owieczki, ale nie dodano , że idące na rzeź – czego dobitnym przykładem była haniebna ucieczka Amerykanów z Afganistanu. Departament Stanu USA nie dbał wtedy o pozostawiony talibom sprzęt, tylko zajmował się utrudnianiem ewakuacji chrześcijan, którym talibowie ścinają głowy. Tzw. tradycyjnych katolików raczej tam nie było, ale protestantów i modernistów którzy działają zgodnie z celami elit tez bez skrupułów zostawiano na śmierć.
Ks. Luigi Villa; Karol Wojtyła beatyfikowany? . . . nigdy! Cz.4/4 (w edycji)
Ks. Luigi Villa; Karol Wojtyła beatyfikowany? . . . nigdy! Cz.4/4 (w edycji)
Ks. Luigi Villa; Karol Wojtyła beatyfikowany? . . . nigdy! Cz.4/4 (w edycji)
PRYMAT PIOTROWY
W 1967 roku Paweł VI powiedział, że papiestwo jest góówną przeszkodą dla ekumenizmu.
W 1993 roku kard. Joseph Ratzinegr, prefekt Kongregacji Doktryny Wiary, na spotkaniu w “Evangelical Center” na temat jedności w różnorodności, która opowiada się za reformą prymatu Piotrowego, mówił o “pojednanej różnorodności”, a mianowicie “gromadzeniu się. . . To zawiera się w chęci uczenia się od siebie wzajemnie i akceptacji popraw innych, w radości i dziękczynieniu za skarby duchowe każdego, w stałej esencjalizacji własnej wiary, doktryny i praktyki”.
W 1997 roku Jan Paweł II zadeklarował, że konieczna jest reforma prymatu Piotrowego (boskiej instytucji) i to zostało potwierdzone 25.02.2000 w Egipcie, domagając się by władze ortodoksyjne i protestanckie “redefiniowały” jego rolę jako papieża (Nieprawdopodobne!)
Jan Paweł II otwarcie zadeklarował “protestantom” i “ortodoksom” swoją pełną chęć dokonania zmiany sposobu prowadzenia prymatu jurysdykcji, odmawiając wdrożenia jej w praktykę (zob. Enc. Ut unum sint”).
Jerzy Skolimowski ukraińcem
A już myśleliśmy, że jest żydowskim mieszańcem, polaczkiem.
"W tym roku ponownie do Dolby Theatre w Los Angeles trafiła polska ekipa. "IO" Jerzego Skolimowskiego z Sandrą Drzymalską i Mateuszem Kościukiewiczem był nominowany w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Niestety, nagroda powędrowała do "Na Zachodzie bez zmian"."
Oskara nie dostał, ale widły to już tak.
Ks. Luigi Villa; Karol Wojtyła beatyfikowany? . . . nigdy! Cz.3/4 (w edycji)
Ks. Luigi Villa; Karol Wojtyła beatyfikowany? . . . nigdy! Cz.3/4 (w edycji)
Ks. Luigi Villa; Karol Wojtyła beatyfikowany? . . . nigdy! Cz.3/4
(w edycji)
Jego “fakty” i “oświadczenia”
Te “fakty” i “oświadczenia” tworzyły fakturę papieskiej posługi Jana Pawła II we wszystkich dziedzinach: dogmatycznej, moralnej, liturgicznej i duszpasterskiej.
Podajmy kilka przykładów: potępił nadużycia i profanacje Eucharystii, ale pozwolił odpowiednim sekcjom siedzieć spokojnie i nie interweniować w te aberracje, banalną “kreatywność liturgiczną” która również, jeśli się ją stosuje, jest nieważna; pozwolił na wiele kanonów, a milczał w kwestii poważnych świętokradztw, takich jak zgoda na udzielanie Komunii św. na rękę, zezwalając tym samym na wszelką świętokradczą profanację. A dlaczego milczał o “referendum” aborcyjnym, nawet pozwalając sobie na fotografowanie z p. Andreotti, który jako premier podpisał prawo zezwalające na aborcję? I dlaczego pozostawił seminaria w rękach niszczycieli, pozostawił kard. Garrone na stanowisku szefa, z jego nikczemnym kierownictwem?