Tytan z Wall Street, Jamie Dimon, mówi, aby przejąć prywatną ziemię pod budowę elektrowni wiatrowych i słonecznych
Dyrektor generalny JP Morgan Chase twierdzi, że uprawnienia „wybitnej domeny” mogą być potrzebne do przyspieszenia projektów transformacji energetycznej, ponieważ „okno się zamyka” na działania związane ze zmianą klimatu
Jeden z najbardziej znanych bankierów na świecie – dyrektor generalny JP Morgan Chase, Jamie Dimon – powiedział, że rząd USA powinien rozważyć przejęcie własności prywatnej, aby zwiększyć liczbę projektów zielonej energii, które będą w przygotowaniu.
Dimon powiedział akcjonariuszom banku, że należy pilnie przyspieszyć dostępność projektów wiatrowych i słonecznych, ponieważ „zamyka się okno na działania mające na celu uniknięcie najbardziej kosztownych skutków globalnej zmiany klimatu”.
Jaka jest subwersja Izraela w USA? Iwo Cyprian Pogonowski
Jaka jest subwersja Izraela w USA?
Iwo Cyprian Pogonowski
W interesie państwa izraelskiego urabia się opinię USA i innych państw, normalnie za pomocą tajnych służb. Jak wiadomo najlepiej takie akcje polityczne udają się, kiedy oficjalnie dokonują je obywatele amerykańscy nie-Żydzi. Brytyjczycy używali takich akcji, żeby wciągnąć USA do obu wojen światowych. W zamian za wciągnięcie USA do Pierwszej Wojny Światowej Anglicy zapłacili Żydom w osobie lorda Rotschild'a tak zwaną deklaracją Balfour'a dającą Żydom „Homeland in Palestine."
Od prawie pół wieku do dziś, Izrael zapewnia sobie takimi sposobami nieograniczone i nie kwestionowane poparcie USA i zapobiega lub neutralizuje wszelkie niewygodne dla Izraela zdarzenia. Amerykanie mają być wdzięczni, za indoktrynację przekonywującą ich że Islamo-faszyści im zagrażają. Nie wolno wierzyć im że istnieje „Lobby Izraela" w USA. Obok ugruntowania żydowskiego aparatu szantażu za pomocą oskarżenia o antysemityzm, słowem „naziści" określa się wszystkich krytyków Izraela w USA.
Warszawa: Ratusz przejął szkołę przy ambasadzie Rosji. - Szkodliwa Polsce akcja pederasty Trzaskowskiego
Nie ma takiego bata, który by były odpowiednio gruby na garb Rosji, bo Rosja, tak ta za cara, jak i za Putina zawsze skwapliwie współpracowała z każdym najbardziej nikczemnym wrogiem Polski, a to bez oglądania się na jakąkolwiek etykę czy moralność.
Spojrzeć jedynie na tych polskich partniorów w polskich edycjach rosyjskich agencji — toż to same żydy. Na to nie ma wybaczenia i nigdy nie będzie!
Każda jednak walka ma swoją ekonomię, tak i to starcie.
Pedał Trzaskowski, który nie ma żadnych kompetencji do czegokolwiek, rzucił się na tę szkołę, a nie tyle on sam, bo to przekracza jego zdolności umysłowe, ale — jako słup — firmuje tę głupią, szkodliwą Polsce awanturę, to podobnie jak firmował zamierzone uszkodzenie oczyszczalni Czajka w Warszawie, która celowo została uszkodzona przez tajne służby polinu.
Napad na szkołę rosyjską jest głupi, szkodliwy Polsce z wielu powodów:
- Nikt odpowiedzialny nie zaognia konfliktu, jaki niebezpiecznie rozwija się przy jego granicach.
- Budynek, to jest szkoła powszechna i trzeba zawsze mieć na uwadze to, że są tam dzieci i młodzież, który odrobiną „polskiej przesłynnej tolerancji i dobroci” mógł zostać zachowany i jako taki nie zaszkodziłaby nikomu, a sprzyjałby przyjaźni polsko-rosyjskiej. Polska w swojej bezprzepastnej dobroci dopłaca do szkół hitlerowskich np. na Śląsku, gdzie hitlerowcy szkolą swój narybek, który ma powtórzyć akcję bydgoską 1939 — udoskonaloną. Tak samo jest ze szkołami żydowskich wampirów, które to wspomaganie ludożerstwa przekłada się na masowe szkolnictwo ukraińskie, to łącznie językiem rzekomo „ukraińskim”, którego ta swołocz ukraińska w Polsce nie zna, bo taki język nie istnieje, gdyż jest to zwykłe narzecze polsko-ruskie.
- Problem „szkoły” można było łatwo rozwiązać, poprzez narzucenie tam obowiązku nauki języka polskiego wśród rosyjskich uczniów i utworzenie nauczania języka rosyjskiego dla Polaków, którzy chcą się go uczyć, a nie mają gdzie. I sprawa rozwiązana.
- Rosja natychmiast podejmie kroki odwetowe i polskie placówki w Rosji będą dotknięte podobnymi sankcjami, bo Rosja (Kreml) nie rozumie różnic między Polakami, Polską, a żydowską czernią, która okupuje Polskę (z wielowiekową rosyjską pomocą), prostytuuje słabe warstwy Naszego Narodu i solidarnie ze wszystkim innymi wrogami, spuszcza z nas ostatnią krew, jaką mamy. A to może być na rękę Kremlowi, i to wszystko może być typową ustawką.
Read more ...
Reflections on Kielce and Communism: The Obstacle of the Kielce Pogrom to Polish-Jewish Reconciliation. by Iwo Cyprian Pogonowski
Reflections on Kielce and Communism:
The Obstacle of the Kielce Pogrom
to Polish-Jewish Reconciliation
by Iwo Cyprian Pogonowski
Putting to Rest World War II's Spirit of Hatred
World War II was a war of hatred: institutionalized hatred, ethnic
hatred, popularized hatred. Born of this hatred, monstrous actions taken by
ordinary people resulted in, among other things, the mass-murder of millions
of civilians. Long after the guns have been silenced, the spirit of
animosities energized by World War II between peoples, between cultures, and
between religious groups stays alive within some people's hearts. World War
II and its spirit of hatred will continue to live on until reconciliation
between these groups is complete.
WYSŁANNICY 60 KRAJÓW PRZECIWKO GLOBALNEMU ZACHODOWI: ROSJA ZORGANIZUJE MARATON, KTÓRY ZADECYDUJE O PRZYSZŁOŚCI ŚWIATA
Taka antyzachodniość, bez zrozumienia tego, czym to jest, nikomu nie wyjdzie na dobre. Problemy Rosji nie zostaną rozwiązane poprzez zwrot na wschód.
Globalizm nie ma nic wspólnego z Zachodniością, ale jest tego przeciwieństwem. Globalizm jest czystym żydostwem, czyli wschodem, bo żydzi są Azjatami i globalizm jest agresywną emanacją najbardziej toksycznych cech żydostwa. Pierwszym, głównym celem globalizmu jest zniszczenie Zachodu.
Zrozumienie tego zagadnienia jest w Polsce na niskim poziomie lub nie ma tam żadnego rozpoznania tego problemu. Bo Polska umiera, nie ma żadnych intelektualnych elit, lecz jedynie grabarzy lub złodziei cmentarnych, a wzrastająca popularność antyeuropejskich sowizdrzałów jest dowodem budowania jakiejś nowej, wschodniej chyba, przestrzeni.
Red Gazeta Warszawska
+
29 kwietnia odbędzie się wydarzenie, którego znaczenia nie sposób przecenić. W ciągu 24 godzin ponad 100 przedstawicieli z całego świata będzie omawiać w internetowym maratonie wielobiegunowości idee nowego porządku świata, który rodzi się na naszych oczach w wyniku odrzucenia jednobiegunowej hegemonii Zachodu, jako potwierdzenie wartość narodowej suwerenności każdego kraju i jako triumf wolnej i wzajemnie korzystnej współpracy. Jaki będzie to cios dla globalistycznych elit?
„Odbicie własnego marzenia o niezależności i wolności”
Przełomowe wydarzenie – Maraton Wielobiegunowości – odbędzie się pod przewodnictwem słynnego filozofa, doktora nauk politycznych i socjologii, kandydata nauk filozoficznych, profesora i autora teorii świata wielobiegunowego Aleksandra Dugina. Już teraz można powiedzieć, że wydarzenie to faktycznie stanie się kontynuacją i rozwinięciem działań, których podwaliny ogłosili 14 marca w Moskwie uczestnicy założycielskiego Kongresu Międzynarodowego Ruchu Russofilskiego, na czele którego stanął lider bułgarskiej Ruch Narodowy „Rusofile” Nikołaj Malinow. Kongres zgromadził 87 uczestników z 42 krajów Europy, Azji, Afryki i Ameryki .
Wśród najbardziej znanych mówców byli: rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, przewodniczący LDPR Leonid Słucki, wiceprzewodniczący Rady Federacji Konstanty Kosaczow, zastępca Jego Świątobliwości Patriarchy Moskwy i Wszechrusi Cyryla na świecie Rosyjskiej Rady Ludowej (VRNS) oraz założyciel pierwszego rosyjskiego kanału telewizyjnego Tsargrad Konstantin Malofeev, amerykański reżyser i scenarzysta Steven Seagal i wielu innych.