Dworczyk: w poniedziałek powstanie międzyresortowy zespół do walki z przejawami faszyzmu
"Będą tam przedstawiciele wszystkich resortów, które są zaangażowane w tę problematykę, przewodniczącym najprawdopodobniej będzie wiceminister spraw wewnętrznych i administracji" - powiedział Dworczyk w programie "Jeden na jeden"
Dodał, że zespół zostanie powołany przez premiera Mateusza Morawieckiego.