APETYT MONGOŁA
Firma obsługująca miliardy wiadomości tekstowych od głównych operatorów komórkowych twierdzi, że jej baza danych była hakowana przez lata
Syniverse , firma obsługująca miliardy wiadomości tekstowych od operatorów komórkowych, po cichu przyznała podczas składania wniosku z 27 września w amerykańskiej Komisji Bezpieczeństwa i Wymiany, że jej baza danych była hackowana przez 5 lat.
Firma dowiedziała się o incydencie 1 maja 2021 r. i natychmiast przeprowadziła dochodzenie. Wyniki śledztwa wykazały, że nieuprawniony dostęp trwa od maja 2016 roku.
Oto fragment jego zgłoszenia w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (strona 69):
Śmierć Larsa Vilks`a w morzu ognia po zderzeniu czołowym z ciężarówką. R4
W niedzielę o 15:30 cywilny samochód policyjny zderzył się z ciężarówką na E4 pod Markaryd. Policja początkowo milczała o incydencie, ale późnym wieczorem ogłoszono, że trzy osoby, które jechały radiowozem i które zginęły w związku z zderzeniem czołowym, to artysta Lars Vilks i jego dwaj ochroniarze z policji, którzy zostały zauważone i zagrożone śmiercią.
Według informacji radiowóz musiał przejechać niewłaściwą stroną drogi, mimo że znajduje się tam środkowa barierka. Oba pojazdy zapaliły się podczas gwałtownego zderzenia i zostały pochłonięte przez morze płonącej benzyny.
Mówi się, że kierowca ciężarówki, mężczyzna w wieku 45 lat, przeżył i został przewieziony helikopterem pogotowia do szpitala z poważnymi obrażeniami. Policja nie chce stwierdzić, czy istnieją podejrzenia kryminalne wobec kierowcy, że celowo spowodowali kolizję.
Magdalena Środa: Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.
Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo "zdrowie to prywatna sprawa"; sprzedają przy okazji książki w rodzaju "Protokoły mędrców pandemii". Oczywiście sami doskonale wiedzą że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe... Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu...
Zapraszamy Dziennikarzy na konferencję Prawników i Lekarzy 02.10.2021 godz. 12:00 (sob.)
Dom Dziennikarza.
Foksal 3/5, 00-366 Warszawa
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na całą Polskę i Świat (tłumaczenie ang-pol i pol - ang).
Powstaną materiały w post-produkcji filmowej i przekazy pisemne.
Pozyskane informacje mogą i powinny być niezwykle użyteczne w pracach Parlamentarzysty.
Agenda przewiduje:
12:00 - 14:30
12 minutowe referaty i 2 min. koreferaty Prelegentów (Prawnicy i Lekarze polscy + 3 Cudzoziemców)
14:40 - 15:30 => Zakończenie
Pytania z sali, gdzie w pierwszej kolejności zostaną zadane przez obecnych:
1. Parlamentarzystów
2. Członków Rządu
3. Samorządowców
4. Dziennikarzy
5. Przedstawicieli organizacji pozarządowych.